Olla Carey osa tähendab töötamist inimestega, keda saab usaldada. Olenemata ülesannetest ja raskustest, teeme iga päev ühiseid jõupingutusi paremaks saamise nimel. Kõik meie meeskonna liikmed on pühendunud oma ülesannete täitmisele, kasutades kogu meie oskusteavet ja toetades üksteist, et saavutada kõiges parim tulemus.

Hindame kõrgelt oma meeskonna tähtsust ja suhteid klientidega. See on kõigi meie tegevuste aluseks, mis tagab, et kõik teevad tulemuslikult koostööd. Meid iseloomustab pideva parendamise kultuur. Meil on tõeliselt hea meeskond, kus töötavad üheskoos erinevad rahvused; kogu meie meeskond teeb tõeliselt head koostööd ja toetab oma liikmeid – tõeliselt hea koht töö tegemiseks.

Kenneth Doran, tegevdirektor

Juhtkond

Seneca Resource Recovery juhtkonnal on rikkalik kogemus ressursside taaskasutuse ja jäätmetest kütuse tootmise vallas. Meie juhid ei panusta mitte ainult põhjalike oskuste ja kogemusega, vaid ka väljakujunenud rahvusvahelise kontaktide võrgustikuga, mis pakub meie tarneahelas arvukalt teenuseid.

Lugege edasi, et meeskonna kohta rohkem teada saada.

Töökohad

Soovime, et meie töötajad püüdleksid oma suurima potentsiaali poole ja et nende püüdlusi krooniks edu. Oleme pühendunud keskkonna loomisele, mis toetaks motiveerivaid ja rahuldust pakkuvaid karjäärivõimalusi ning annaks raamistiku teadmiste süvendamiseks ja oskuste laiendamiseks.

Karjäärivõimalused ettevõttes Seneca Resource Recovery