Kevin alustas Seneca Resource Recoverys tööd 2014. a kommertsjuhina ja edutati aastal 2017 kommertsdirektori ametikohale. Kevini selja taga on 30 aastat kogemusi jäätmete ja taaskäitlemise valdkonnas. Hea töö viis teda uutele ametikohtadele ja ta on täitnud mitmeid juhtivaid tehingute, müügi ja arendusega seotud rolle. Saadud kogemused on süvendanud tema teadmisi väga erinevatel aladel sh jäätmete kogumise, töötlemise ja ressursside eksportimise vallas.

Kevinil lasub üldvastutus Seneca rajatisse suunduva jäätmevoo haldamise, RDF-i ekspordiprotsessi haldamise ning nii uutel kui ka arenenud turgudel äriarendusvõimaluste leidmise eest.

Kevin Sibley

K&V-d

Ettevõttes valitsev kultuur on väga positiivne ja kaasav. Julgustame kõiki meeskonnaliikmeid aktiivselt osalema ning toetame ausaid ja siiraid vestlusi. Meie tegevuse mootoriks on kliendi vajadustele vastavate lahenduste pakkumine. Selle saavutamiseks toetame oma meeskonnas õigeid käitumisviise ja tagame vajalikud vahendid.

Püüame olla oma klientide vajaduste suhtes tähelepanelikud ja mõista täielikult, mida nad oma tarnijas ja partneris soovivad leida. Meie jaoks on võtmesõnadeks kaasatus ja head suhted. Oleme alati soovinud olla Ühendkuningriigi juhtiv RDF-i eksportija ja tarnepartner ning me pole kunagi kaotanud selle saavutamiseks vajalikku sisemist motivatsiooni ja nakatavat entusiasmi.

Juhtkond on oma iseloomude ja oskuste poolest väga mitmekesine ja me saame kõik erakordselt hästi läbi. Väikese ja tihedalt seotud meeskonnana on meis palju energiat ning me teame täpselt, mis rolli keegi meeskonnas mängib. Lisaks muidugi kõik suurde ettevõtete kontserni kuulumisega kaasnevad eelised.

Sisenesime RDF-i eksporditurule selle väga varases arenguetapis. Olime üks esimesi sellel alal ja oleme end nüüdseks kehtestanud ühena turuliidritest. Algusest tänapäeva tulles võib öelda, et sektor on oluliselt kasvanud. Konkurents on märkimisväärselt tihenenud ja me oleme asunud vaatama arenevate turgude suunas. Eriline edu on meid saatnud hiljuti Poola turul ja ma pean selle põhjuseks turu dünaamikast arusaamist ja meie pakkumise kohandamist ka tegelikult kõigile kasuliku partnerluse edendamiseks.

Samuti on määrava tähtsusega oma kütusetootmisprotsessi jätkuv täiustamine ning turuteadmiste arendamine, et säilitaksime jätkuvalt oma positsiooni valdkonna esirinnas.