Aprillis 2016 sõlmis Seneca Resource Recovery nelja-aastase lepingu Norfolki maakonnavalitsusega 30 000 tonni majapidamisjäätmete vastuvõtmiseks ja töötlemiseks aastas. Meie lahenduseks oli ladestamise maksimaalne vältimine, töödeldes majapidamisjäätmed meie hästi toimiva ekspordi tarneahela kaudu energia taaskasutamiseks RDF-ks.

Lahenduse pakkumiseks sõlmisime koostöölepingu Norwichis asuva PSH Environmentaliga. PSH Environmental on üle 30-aastane pereettevõte, mis võttis hiljuti oma taaskäitlusjaamas kasutusele RDF-i tootmise liini. Meie ettevõtetele oli see hea võimalus ühendada Norfolki maakonnavalitsusele tõsise lahenduse pakkumiseks oma jõud.

Lahendus on esimesest päevast alates töötanud laitmatult. Kohalik omavalitsus tarnib olmejäätmed PSH Environmentali jaama, kus seda eeltöödeldakse vastavalt õigele spetsifikatsioonile ja töödeldakse RDF-ks. Meie kanname hoolt ekspordiprotsessi ja lõpliku energia taaskasutusprotsessi eest, jälgides, et kõik vajalikud ametlikud nõusolekud oleksid olemas ja organiseerides RDF-i transpordi PSH asukohast Hollandisse Wijsteris asuvasse Attero jäätmetest energia tootmise rajatisse.

Tänaseni on meie koostöölahendus vastanud täielikult kliendi ootustele ja taganud üle 50 000 tonni Norfolki majapidamisjäätmete täieliku mitteladestamise.

Klient
Norfolk County Council
Asukoht
Inglismaa