Meil on põhjalikud kogemused erinevatele klientidele ja sektoritele jäätmetöötlemisteenuste osutamisel. Londonis Wembleys asuv 12 000 m² materjalide taaskasutusrajatis (MRF, ingl materials recovery facility) töötab 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Rajatise neli spetsiaalset kütusetootmisliini töötlevad tõhusalt nii eeltöödeldud kui ka eeltöötlemata jäätmevooge.

Oleme täielikult pühendunud usaldusväärse ja kindla teenuse osutamisele, tagades prügi täieliku eemalejuhtimise prügiladestuskohtadest. Vastutustundliku jäätmemajanduskäitajana vastab meie rajatis täielikult kohustuslikele normidele ja keskkonnakaitsenõuetele.

Meie protsessid on välja töötatud ja häälestatud selliselt, et pakkuda meie klientidele tõhus jäätmeid vastuvõttev ja töötlev lahendus. Mitmeastmeline protsess tagab puidu, metallide, plasti ja papi eraldamise taaskäitlemiseks. Taaskäitlematutest materjalidest valmistame seejärel erinevaid ühtlaselt kõrge kvaliteediga taaskasutuskütuseid (RDF), mis on jätkusuutlik alternatiiv prügi ladestamisele.

Seneca Wembleys asuvale RDF-rajatisele tuleb meie kommertsjäätmeveokite sõidukipark tõeliselt kasuks. Meie sõidukid teenindavad ööpäev läbi paljusid suurkliente, mistõttu on oluline juurdepääs kvaliteetsele 24/7 töötavale tühjendusrajatisele, kus autojuhid saavad koormad kiiresti ja ohutult maha laadida. Samuti võimaldab Seneca 100% ladestamise vältimine saavutada Simply Waste’i klientidel erakordseid keskkonnanäitajaid.

James Capel – tegevjuht, Simply Waste Solutions Ltd